O NAS

O NAS

Hurtownia z artykułami poligraficznymi EDYCJA

Serdecznie witamy na stronie hurtowni artykułów poligraficznych EDYCJA . Hurtownia w Krakowie (Przewóz) powstała w 1993 roku, mamy więc za sobą już 25 lat nieprzerwanego działania. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na małopolskim rynku poligraficznym.

Dzięki solidności i doświadczeniu w branży cieszymy się dużym zaufaniem Kontrahentów. Oferujemy doskonałe jakościowo artykuły poligraficzne oraz artykuły introligatorskie.

klej
klej edycja

Nasza oferta to kompleksowe zaopatrzenie i doradztwo dla drukarń i introligatorni. Posiadamy w sprzedaży produkty uznanych producentów, takie jak na przykład Eukalin czy Davitec. Wspieramy naszych klientów swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie procesu produkcji. W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo między innymi różnego rodzaju farby, np. farby Flexo, farby drukarskie offsetowe , szeroki wybór klejów (klej PUR, do twardej i miękkiej oprawy, a także do zawieszania), a także różnego rodzaju szpalty czy taśmy klejące.

Termin realizacji dostaw jest za każdym razem możliwie krótki. Uprzejma obsługa naszego biura zawsze chętnie doradzi Państwu w kwestii wyboru najodpowiedniejszych materiałów.

W pracy kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami:

  • Realizować zamówienia w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić naszym Klientom osiąganie wyznaczonych celów.
  • Na bieżąco poszerzać asortyment dostępny w hurtowni i selekcjonować go pod kątem jakościowym.
  • Gwarantować miłą i sprawną obsługę.
  • Negocjować ceny z producentami w celu zapewniania Klientom jak najkorzystniejszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej hurtowni i do kontaktu w celu poznania zasad współpracy lub do złożenia zamówienia.

logo

EMAIL: edycja.krakow@prokonto.pl

TELEFON: 799 825 997

ADRES: ul. Przewóz 45, 30-716 Kraków

OTWARTE: 9:00-15:00

copyright 2018 edycja Wszelkie prawa zastrzeżone.